Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Oddevold

Följ

IK Oddevold

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
IK Oddevold
Välj lag/grupp

Augusti 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
    • 16:45

      Träning P17


      18:15
    • 16:45

      Träning P2010


      18:15
    • 17:00

      Träning P2013


      18:30
    • 17:30

      Träning P2014


      19:00
  • 2Fre
    • Heldag

      Oddebollen P15

    • Heldag

      Träning P2011

    • 06:00

      Intresseanmälan Oddebollen P2012


      00:00
    • 08:00

      Oddevold P2015 (hemma) P2015


      08:05
    • 08:00

      Oddebollen P2013


      00:00
    • 09:00

      Oddebollen 2-4 augusti P17


      19:00
    • 15:00

      Träning P2010


      00:00
    • 16:00

      Oddebollen 2024 P2010


      00:00
    • 22:00

      Träning P2014


      00:00
  • 3Lör
    • Heldag

      Intresseanmälan Oddebollen P2012

    • Heldag

      Oddebollen P2013

    • Heldag

      Träning P2010

    • Heldag

      Oddebollen 2024 P2010

    • Heldag

      Träning P2014

    • 15:00

      Degerfors IF (borta) A-lag


      17:00
  • 4Sön
    • 00:00

      Intresseanmälan Oddebollen P2012


      22:00
    • 00:00

      Oddebollen P2013


      20:00
    • 00:00

      Träning P2010


      18:00
    • 00:00

      Oddebollen 2024 P2010


      17:00
    • 00:00

      Träning P2014


      23:00
  • 5Mån
    v.32
    • 17:00

      Träning P2014


      18:30
    • 18:00

      Träning P17


      19:30
    • 18:30

      Träning P2012


      20:00
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 18:00

      Träning P17


      19:30
  • 8Tor
    • 16:45

      Träning P17


      18:15
    • 16:45

      Träning P2010


      18:15
    • 17:30

      Träning P2014


      19:00
    • 18:30

      Träning P2012


      20:00
  • 9Fre
    • Heldag

      Färgelanda cup P2014

  • 10Lör
    • 10:00

      IFK Strömstad P-13 Vit (hemma) P2013


      12:00
    • 15:00

      Gerdskens BK Svart (borta) P2010


      17:00
  • 11Sön
    • 12:30

      Lysekils AIK P14 år (hemma) P2010


      14:30
    • 13:00

      Sandvikens IF (hemma) A-lag


      15:00
    • 13:00

      Trollhättans FK Vit (borta) P2014


      15:00
    • 13:00

      Rönnängs FF 13-14 (borta) P2014


      15:00
    • 15:00

      IK Oddevold - Sandvikens IF P19


      17:00
  • 12Mån
    v.33
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning Grunden Parafotboll


      19:00
    • 17:30

      Träning P2013


      19:00
    • 18:00

      Herrestads AIF /Hogstorp IF P2014 Vit (borta) P2014


      20:00
    • 18:00

      Träning P17


      19:00
    • 18:10

      Träning P2010


      19:30
    • 18:30

      Träning P2012


      20:00
    • 19:00

      IK Oddevold P2011 (hemma) P2012


      21:00
  • 14Ons
    • 18:00

      Träning P17


      19:30
    • 19:30

      Färgelanda IF 14-15 (hemma) P15


      21:30
  • 15Tor
    • 16:45

      Träning P17


      18:15
    • 16:45

      Träning P2010


      18:15
    • 17:30

      Träning P2014


      19:00
    • 18:30

      Träning P2012


      20:00
  • 16Fre
    • 00:00

      Vänersborgs IF Röd (hemma) P2011


      02:00
    • 18:30

      Trollhättans BoIS Vit (borta) P2014


      20:30
    • 19:00

      Utsikten (hemma) A-lag


      21:00
  • 17Lör
    • 10:00

      IFK Valla P2013 Vit (hemma) P2013


      12:00
    • 10:30

      Grebbestads IF P14 (hemma) P2014


      12:30
    • 11:00

      Munkedals IF P-14 Div.4 9 mot 9 (borta) P2010


      13:00
    • 12:00

      Floda BoIF Blå (hemma) P17


      14:00
    • 15:00

      FC Trollhättan (borta) P19


      17:00
  • 18Sön
    • 10:00

      Vänersborgs FK Svart (hemma) P15


      12:00
    • 10:00

      Munkedals IF 2 P2012 2024 (hemma) P2012


      12:00
    • 12:30

      Kungshamns IF 1 (hemma) P2015


      14:30
    • 14:15

      Gerdskens BK Svart (hemma) P2010


      16:15
    • 15:00

      IK Oddevold - Utsiktens BK P19


      17:00
    • 15:00

      Herrestads AIF P 2013 Röd (borta) P2013


      17:00
  • 19Mån
    v.34
    • 17:00

      Träning P2014


      18:30
    • 18:00

      Träning P17


      19:30
    • 18:30

      Träning P2012


      20:00
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 18:00

      Träning P17


      19:30
    • 18:30

      Herrestads AIF (borta) P2010


      20:30
    • 19:00

      Kungshamn/Stångenäs (borta) P15


      21:00
    • 19:00

      Skoftebyns IF Svart (borta) P2011


      21:00
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • Heldag

      Sammandrag P2016

    • 10:00

      Hamburgsunds IF P14-15 2024 (borta) P2014


      12:00
    • 10:00

      Stenungsunds IF P13 Röd (hemma) P2013


      12:00
    • 10:00

      Turnering Grunden Parafotboll


      16:00
    • 10:30

      Kungshamns IF 1 (hemma) P2014


      12:30
    • 10:30

      Skoftebyns IF Svart (hemma) P2014


      12:30
    • 11:00

      Torp GoIF P -13 (borta) P2013


      13:00
    • 12:00

      Stenungsunds IF (hemma) P2011


      14:00
  • 25Sön
    • 00:00

      Skärhamns IK (borta) P2012


      02:00
    • 10:00

      IFK Strömstad P12 Lag Vit (borta) P2012


      12:00
    • 10:00

      Morlanda GoIF MHG Orust (hemma) P2010


      12:00
    • 10:00

      Skärhamns IK Skärhamn p14 (borta) P2015


      12:00
    • 12:00

      Skövde AIK Röd (hemma) P15


      14:00
    • 13:00

      Herrestads AIF (hemma) P19


      15:00
    • 15:00

      Kullavik IF (borta) P17


      17:00
    • 15:30

      Vänersborgs FK Svart (hemma) P2010


      17:30
  • 26Mån
    v.35
    • 17:00

      Träning P2014


      18:30
    • 17:30

      Träning F2019


      18:30
    • 18:00

      Träning P17


      19:30
    • 18:30

      Träning P2012


      20:00
    • 19:00

      GIF Sundsvall (borta) A-lag


      21:00
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 17:30

      Träning P2019


      18:30
    • 18:00

      Träning P17


      19:30
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 18:30

      Lysekils AIK P13 (borta) P2013


      20:30
  • 31Lör
    • 10:00

      Trollhättans BoIS (borta) P2011


      12:00
    • 10:30

      Stenungsunds IF P 2014 Vit (hemma) P2014


      12:30
    • 10:30

      Stenungsunds IF P13 Vit (borta) P2013


      12:30
    • 12:00

      Sävedalens IF 2 (hemma) P17


      14:00
    • 13:00

      Ödsmåls IK Ödsmåls P14 (borta) P2010


      15:00
    • 13:00

      Trollhättans BoIS Svart (borta) P2010


      15:00
    • 16:00

      Gerdskens BK (borta) P19


      18:00