Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Oddevold

Följ

IK Oddevold

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
IK Oddevold
Välj lag/grupp

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • Heldag

      Sammandrag P2016

    • 10:00

      Grohed/Ljungskile P10 Svart (borta) P2014


      12:00
    • 10:30

      Lödöse Nygård IK (hemma) P2014


      12:00
    • 11:00

      IFK Uddevalla U14 (borta) P15


      13:00
    • 12:00

      Kullavik IF (hemma) P17


      14:00
    • 12:00

      Groheds IF /LSK P13 Svart (hemma) P2013


      13:30
    • 13:00

      Vänersborgs FK Svart (borta) P15


      15:00
    • 13:00

      Herrestads AIF P 2012 vit (borta) P2012


      15:00
    • 13:30

      Munkedals IF P-14 Div.4 9 mot 9 (hemma) P2010


      15:30
  • 2Sön
    • 09:00

      IFK Valla P10 Vit (borta) P2015


      11:00
    • 10:30

      Vänersborgs FK Vit (borta) P2011


      12:30
    • 11:00

      Norrby IF Vit (borta) P2010


      13:00
    • 11:00

      Träning P/F2018


      12:00
    • 13:00

      Örebro (borta) A-lag


      15:00
    • 14:00

      IFK Strömstad P-11/12 (hemma) P2011


      16:00
    • 15:00

      Kinna IF (hemma) P19


      17:00
    • 15:00

      Stenungsunds IF P13 Röd (borta) P2013


      16:30
    • 16:00

      Träning P/F2017


      17:00
    • 17:30

      Munkedals IF P-11 (borta) P2012


      19:30
  • 3Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning P2014


      18:30
    • 17:30

      Träning F2019


      18:30
    • 17:30

      Träning P2015


      19:00
    • 17:30

      Träning P2016


      18:30
    • 18:00

      Träning P17


      19:30
    • 18:30

      Träning P2012


      20:00
    • 19:00

      Träning P2011


      20:45
  • 4Tis
    • 16:30

      Träning Grunden Parafotboll


      19:30
    • 17:30

      Träning P2013


      19:00
    • 18:00

      Träning P17


      19:00
    • 18:00

      Träning P15


      19:30
    • 18:10

      Träning P2010


      19:30
    • 19:00

      Lysekils AIK P11 2024 (hemma) P2012


      20:30
    • 19:00

      Träning P19


      20:15
    • 19:15

      Träning P2011


      20:45
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 10:00

      Träning P17


      12:00
    • 10:00

      Träning P15


      11:30
    • 10:30

      Strandjoggen 2024 P2012


      12:30
    • 16:45

      Träning P2010


      18:15
    • 17:00

      Träning P2013


      18:30
  • 7Fre
    • 11:00

      Träning P19


      12:30
  • 8Lör
    • 10:00

      Herrestads AIF P 2013 Röd (hemma) P2013


      11:40
    • 10:30

      Svarteborg FK P14-15 (hemma) P2014


      12:30
    • 12:00

      Ljungskile SK (hemma) P2012


      13:00
    • 13:00

      Skövde AIK Röd (borta) P15


      15:00
    • 13:00

      IFK Trollhättan (borta) P2011


      15:00
    • 15:00

      Skövde AIK Röd (borta) P2010


      17:00
  • 9Sön
    • 09:00

      Myckleby IK (hemma) P2015


      12:00
    • 10:00

      IFK Strömstad P-13 Blå (borta) P2013


      12:00
    • 11:00

      Edet FK Blå (borta) P2014


      12:30
    • 11:00

      Lysekils AIK P14 år (borta) P2010


      13:00
    • 11:00

      IFK Valla P2011 Vit (borta) P2011


      13:00
    • 11:00

      Träning P/F2018


      12:00
    • 12:30

      Vallens IF P2014 (hemma) P2015


      14:30
    • 13:00

      Götaholms BK (hemma) P19


      15:00
    • 15:00

      Floda BoIF Blå (borta) P17


      17:00
    • 17:00

      Lysekils AIK P12 vit (hemma) P2012


      19:00
  • 10Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning P2014


      18:30
    • 17:30

      Träning F2019


      18:30
    • 17:30

      Träning P2015


      19:00
    • 17:30

      Träning P2016


      18:30
    • 18:00

      Träning P17


      19:30
    • 18:00

      Träning P19


      19:30
    • 18:30

      Träning P2012


      20:00
    • 19:15

      Träning P2011


      20:45
    • 19:30

      Träning P15


      20:45
  • 11Tis
    • 16:30

      Träning Grunden Parafotboll


      19:30
    • 16:30

      Träning P2011


      17:45
    • 16:45

      Träning P2010


      18:15
    • 18:30

      Träning P2012


      20:00
    • 18:30

      Lysekils AIK P-14 blå 2024 (borta) P2015


      20:30
    • 18:30

      Lysekil (hemma) P2015


      19:30
    • 19:00

      Träning P19


      20:15
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning P2019


      18:30
    • 18:00

      Träning P17


      19:30
    • 18:00

      Träning P19


      19:30
    • 19:30

      Brålanda IF-Frändefors IF (hemma) P15


      21:30
  • 13Tor
    • 16:45

      Träning P17


      18:15
    • 17:00

      Träning P2013


      18:30
    • 17:30

      Träning P2016


      18:45
    • 17:30

      Träning P2014


      19:00
    • 18:00

      Träning P15


      19:30
    • 18:00

      Träning P19


      19:30
    • 18:30

      Hunnebostrands GOIF /Bovall Bovall/Hunnebo (borta) P2014


      20:30
    • 18:30

      Träning P2012


      20:00
    • 18:30

      IFK Uddevalla P2013 Blå (borta) P2013


      20:30
    • 19:00

      Grohed-Ljungskile P13 år (borta) P2010


      21:00
    • 19:15

      Träning P2011


      20:45
  • 14Fre
    • 07:00

      Sölvesborgscupen P2010


      00:00
  • 15Lör
    • Heldag

      Sölvesborgscupen P2010

    • Heldag

      Sammandrag P2016

    • 10:00

      IFK Strömstad P-14 Blå (borta) P2014


      12:00
    • 10:00

      Turnering Grunden Parafotboll


      16:00
    • 11:00

      IFK Strömstad (borta) P15


      13:00
    • 11:15

      IFK Strömstad P-13 Vit (borta) P2013


      13:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Sölvesborgscupen P2010


      18:00
    • 10:00

      Skoftebyns IF (hemma) P15


      12:00
    • 11:00

      Träning P/F2018


      12:00
    • 12:30

      IFK Uddevalla Gul (hemma) P2011


      14:30
    • 13:00

      Lidköpings FK (borta) P19


      15:00
    • 13:00

      Kungshamns IF 1, Sotenäs Ungdom P2011 (borta) P2012


      15:00
    • 16:00

      Träning P/F2017


      17:00
    • 17:00

      Sandvikens IF (borta) A-lag


      19:00
    • 17:00

      Göta BK (borta) P2014


      19:00
    • 18:00

      Rosseröds IK PF 2014 (hemma) P2014


      20:00
  • 17Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning P2014


      18:30
    • 17:30

      Träning F2019


      18:30
    • 17:30

      Träning P2016


      18:30
    • 18:00

      Träning P17


      19:30
    • 18:00

      Träning P19


      19:30
    • 18:30

      Träning P2012


      20:00
    • 19:15

      Träning P2011


      20:45
    • 19:30

      Träning P15


      20:45
  • 18Tis
    • 16:30

      Träning Grunden Parafotboll


      19:30
    • 18:00

      IFK Uddevalla P2014 Blå (hemma) P2014


      20:00
    • 18:00

      Rosseröds IK PF 2014 (borta) P2015


      20:00
    • 18:00

      Träning P17


      19:00
    • 18:00

      Träning P15


      19:30
    • 18:10

      Träning P2010


      19:30
    • 19:00

      Herrestads AIF P 2012 svart (hemma) P2012


      21:00
    • 19:00

      Träning P19


      20:15
    • 19:30

      Herrestads AIF (hemma) P2011


      21:30
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning P2015


      18:30
    • 17:30

      Träning P2019


      18:30
    • 18:00

      Träning P17


      19:30
    • 18:00

      Träning P19


      19:30
    • 18:30

      Munkedals IF 2014 (hemma) P2015


      20:30
    • 19:00

      Grohed-Ljungskile P13 år (hemma) P2010


      21:00
  • 20Tor
    • 16:45

      Träning P2010


      18:15
    • 17:00

      Träning P2013


      18:30
    • 18:00

      Träning P19


      19:30
    • 19:15

      Träning P2011


      20:45
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • Heldag

      Degerfors P2014

    • 11:00

      Träning P/F2018


      12:00
    • 13:30

      Funktionärer A-Lag P15


      17:30
    • 14:00

      Vallens IF (borta) P2011


      16:00
    • 14:00

      Maskot IKO - Degerfors IF P2016


      17:00
    • 15:00

      Degerfors IF (hemma) A-lag


      17:00
    • 15:00

      IK Oddevold - Degefors IF P19


      17:00
    • 15:00

      Bollpojkar Oddevold-Degerfors P2010


      17:00
    • 17:00

      Skara FC vit (borta) P15


      19:00
  • 24Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning P2014


      18:30
    • 17:30

      Träning F2019


      18:30
    • 17:30

      Träning P2015


      19:00
    • 17:30

      Träning P2016


      18:30
    • 18:00

      Träning P17


      19:30
    • 18:30

      Skara FC Vit (borta) P2010


      22:00
    • 18:30

      Träning P2012


      20:00
    • 19:30

      Träning P15


      20:45
  • 25Tis
    • 16:30

      Träning Grunden Parafotboll


      19:30
    • 18:00

      Träning P17


      19:00
    • 18:00

      Träning P15


      19:30
    • 18:10

      Träning P2010


      19:30
    • 18:30

      Seriematch mot Groheds IF/LSK. P2013


      20:00
    • 19:00

      IFK Skövde FK (hemma) P19


      21:00
    • 19:00

      IK Oddevold Gul (hemma) P2012


      20:00
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning P2015


      18:30
    • 17:30

      Träning P2019


      18:30
    • 18:00

      Träning P17


      19:30
    • 19:00

      Herrestads AIF U15 (borta) P15


      21:00
  • 27Tor
    • 16:45

      Träning P2010


      18:15
    • 16:45

      Träning P17


      18:15
    • 17:00

      Träning P2013


      18:30
    • 17:30

      Träning P2014


      19:00
    • 17:30

      Avslutning P2016


      19:00
    • 18:00

      Träning P15


      19:30
    • 18:30

      Träning P2012


      20:00
    • 18:30

      Föräldramöte P2012


      20:00
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 11:00

      Städa Sverige P2011


      15:00
    • 15:00

      Utsikten (borta) A-lag


      17:00
    • 15:00

      Städa Sverige P2011


      19:00
  • 30Sön
    • 11:00

      Städa Sverige P2011


      15:00
    • 12:00

      Lidköpings FK (hemma) P15


      14:00
    • 12:30

      Träning P/F2018


      14:00
    • 15:00

      Städa Sverige P2011


      19:00
    • 18:00

      Hedekas IF (borta) P2014


      20:00