Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Oddevold

Följ

IK Oddevold

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
IK Oddevold
Välj lag/grupp

Maj 2024

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 00:00

      IFK Valla P15 (borta) P15


      02:00
  • 2Tor
    • 20:00

      Gerdskens BK (hemma) P19


      22:00
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 10:00

      Turnering Grunden Parafotboll


      16:00
    • 10:00

      Skara FC vit (hemma) P15


      12:00
    • 10:00

      Träning P2013


      11:30
    • 11:30

      Matcharrangemang A-laget mot Gif Sundsvall P2012


      15:30
    • 12:00

      Öjersjö IF (hemma) P17


      14:00
    • 13:00

      GIF Sundsvall (hemma) A-lag


      15:00
    • 13:00

      IK Oddevold - GIF Sundsvall P19


      15:00
    • 13:00

      Bollpojkar och funktionärer till A-laget mot Gif Sundsvall P2012


      15:00
  • 5Sön
    • 09:00

      Städa Sverige P2010


      12:00
    • 10:00

      Grebbestads IF P 11/12 (hemma) P2012


      12:00
    • 10:30

      Träning P/F2018


      11:30
    • 10:30

      Trollhättans BoIS Vit (hemma) P2014


      12:30
    • 10:30

      Vänersborgs IF Röd (borta) P2011


      12:30
    • 12:00

      Åsebro IF P14 (borta) P2011


      14:00
    • 16:00

      Bullarens GoIF (borta) P2014


      18:00
    • 17:00

      Munkedals IF 2 P2012 2024 (borta) P2012


      19:00
  • 6Mån
    v.19
    • 18:00

      Träning P2012


      19:30
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
    • 19:00

      Träning P2012


      20:30
    • 19:30

      Tanums Alliansen (hemma) P15


      21:30
  • 10Fre
    • 18:00

      Skoftebyns IF Svart (hemma) P2011


      20:00
    • 19:00

      Östers IF (borta) A-lag


      21:00
  • 11Lör
    • 10:00

      Träning P2013


      11:30
    • 10:30

      Vallens IF P2014 (hemma) P2014


      12:30
    • 10:30

      Groheds/Ljungskile P10 Grön/Svart (hemma) P2014


      12:30
    • 12:15

      IF Mölndal Fotboll 1 (borta) P17


      14:15
  • 12Sön
    • 10:00

      IFK Strömstad P12 Lag Vit (hemma) P2012


      12:00
    • 10:00

      Skoftebyns IF Svart (borta) P2014


      12:00
    • 10:00

      Herrestads AIF (hemma) P2010


      12:00
    • 12:00

      Lidköpings FK (borta) P15


      14:00
    • 12:00

      Stenungsunds IF P2010 (borta) P2010


      14:00
    • 12:00

      Herrestads AIF P13år (hemma) P2011


      14:00
    • 16:00

      Stenungsunds IF (borta) P19


      18:00
    • 17:00

      IFK Strömstad P-11 (borta) P2012


      19:00
  • 13Mån
    v.20
    • 18:00

      Träning P2012


      19:30
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 18:30

      Bokenäs IF PF 10/11/12 (borta) P2011


      20:30
  • 16Tor
    • 17:00

      Utlämning kläder P2019


      18:00
    • 18:00

      Utlämning kläder F2019


      19:00
    • 19:00

      Träning P2012


      20:30
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 10:30

      Vänersborgs FK Svart (borta) P2010


      12:30
    • 10:30

      Stenungsunds IF (borta) P2011


      12:30
    • 11:00

      Herrestads AIF P15 (borta) P2014


      13:00
    • 12:00

      Hisingsbacka FC (hemma) P17


      14:00
    • 13:00

      IFK Mariestad Vit (borta) P15


      15:00
    • 15:00

      IK Brage (hemma) A-lag


      17:00
    • 15:00

      IK Oddevold - IK Brage P19


      17:00
  • 19Sön
    • 00:00

      Ödsmåls IK Ödsmåls P14 (hemma) P2010


      02:00
    • 10:00

      Turnering Grunden Parafotboll


      16:00
    • 10:00

      IFK Uddevalla P2012 (borta) P2012


      12:00
    • 11:00

      Gilleby IF /Morlanda GOIF P/F 13/14 (borta) P2014


      13:00
    • 14:00

      Tanums Alliansen Söder (borta) P2012


      16:00
    • 18:00

      Landvetter IS (hemma) P19


      20:00
  • 20Mån
    v.21
    • 17:30

      Träning F2019


      18:30
    • 18:00

      Träning P2012


      19:30
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 00:00

      IFK Åmål (borta) P15


      02:00
    • 17:30

      Träning P2019


      18:30
  • 23Tor
    • 19:00

      Varbergs BoIS FC (borta) A-lag


      21:00
    • 19:00

      Träning P2012


      20:30
  • 24Fre
    • 18:00

      Trollhättans BoIS (hemma) P2011


      20:00
    • 18:30

      Morlanda GoIF MHG Orust (borta) P2010


      20:30
    • 19:15

      Sävedalens IF 2 (borta) P17


      21:15
  • 25Lör
    • 10:00

      Stångenäs AIS P 11/12 (hemma) P2012


      12:00
    • 10:00

      Trollhättans BoIS Svart (hemma) P2010


      12:00
    • 10:30

      Lysekils AIK P-14 blå 2024 (hemma) P2014


      12:30
    • 10:30

      Henåns IF 1 (hemma) P2014


      12:30
    • 12:00

      Rosseröds IK P2011-12 (hemma) P2011


      14:00
    • 16:00

      Vänersborgs IF Herrjunior (borta) P19


      18:00
  • 26Sön
    • 10:00

      IFK Valla P2012 VIT (hemma) P2012


      12:00
    • 15:00

      Östersund (hemma) A-lag


      17:00
    • 15:00

      Trollhättans IF (borta) P2014


      17:00
    • 15:00

      IK Oddevold - Östersunds FK P19


      17:00
  • 27Mån
    v.22
    • 17:30

      Träning F2019


      18:30
    • 18:00

      Träning P2012


      19:30
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:30

      Träning P2019


      18:30
    • 19:30

      Skärhamns IK P15 (hemma) P15


      21:30
  • 30Tor
    • 19:00

      Träning P2012


      20:30
  • 31Fre