Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Oddevold

Följ

IK Oddevold

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
IK Oddevold
Välj lag/grupp

April 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
    • 00:00

      Future cup P2012


      15:00
    • 08:00

      Future Cup P17


      16:00
    • 12:00

      Träningsmatch Västra Frölunda P19


      14:00
    • 12:10

      Hisingsbacka FC (hemma) P2012


      13:10
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 17:00

      Träning P19


      18:15
    • 17:00

      Träning P2015


      18:30
    • 18:00

      Träning P15


      19:30
    • 18:15

      Träning P17


      19:30
    • 19:15

      Träning P2011


      20:30
    • 19:30

      Träning P2010


      20:45
  • 4Tor
    • 16:30

      Träning P2013


      18:00
    • 17:30

      Träning P2016


      18:30
    • 18:00

      Träning P19


      19:30
    • 18:15

      Träning P17


      19:30
  • 5Fre
    • 16:30

      Träning P2013


      18:00
    • 18:15

      Träning P2012


      19:45
    • 18:15

      Träning P2014


      19:30
  • 6Lör
    • 10:00

      Innebandy turneringar Grunden Parafotboll


      16:00
    • 10:00

      Lysekils AIK (borta) P2010


      12:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot Trollhättan. P2013


      11:30
    • 14:30

      BK Häcken P15 (hemma) P15


      16:30
  • 7Sön
    • 10:00

      Träning P2012


      11:45
    • 10:00

      Träning P2011


      12:00
    • 10:30

      Träning P/F2018


      11:30
    • 12:00

      Träning P19


      14:00
    • 12:30

      Träning P/F2017


      13:45
    • 16:00

      Träning P2016


      17:15
    • 17:15

      Träning P2014


      18:45
  • 8Mån
    v.15
    • 17:00

      Träning P17


      18:15
    • 17:00

      Träning P15


      18:00
    • 17:15

      Träning P2015


      18:45
    • 19:00

      Örgryte IS Fotboll (hemma) A-lag


      21:00
    • 19:00

      Bollkallar och funktionärer P2010


      21:00
    • 19:00

      IK Oddevold - Örgryte P19


      21:00
  • 9Tis
    • 17:30

      Träning P2012


      19:00
    • 18:00

      Träning P2010


      19:00
    • 18:00

      Träning P2013


      19:30
    • 19:00

      Träning P17


      20:00
    • 19:15

      Träning P19


      20:15
    • 19:30

      Träning P2011


      21:00
    • 19:30

      Herrestads AIF U15 (hemma) P15


      21:30
  • 10Ons
    • 16:45

      Träning P2010


      18:15
    • 17:00

      Träning P2015


      18:30
    • 18:00

      Träning P2011


      19:15
    • 18:00

      Träning P15


      19:30
    • 18:15

      Träning P17


      19:30
    • 20:00

      Torslanda IK (hemma) P19


      22:00
  • 11Tor
    • 16:30

      Träning P2013


      18:00
    • 17:30

      Träning P2016


      18:30
    • 17:30

      Träning P2011


      18:30
    • 18:00

      Träning P15


      19:30
    • 18:00

      Ledarträff P/F2018


      19:30
    • 18:15

      Träning P17


      19:30
    • 19:30

      Träning P19


      20:45
  • 12Fre
    • 16:30

      Träning P2013


      18:00
    • 18:15

      Träning P2012


      19:45
    • 18:15

      Träning P2014


      19:30
  • 13Lör
    • 10:00

      Träning P2010


      11:30
    • 10:00

      Träningsmatch mot Vänersborg. P2013


      11:30
    • 12:00

      Mölnlycke IF (hemma) P17


      14:00
    • 15:00

      Landskrona BoIS (borta) A-lag


      17:00
  • 14Sön
    • 10:00

      Träning P2011


      12:00
    • 10:30

      Träning P/F2018


      11:30
    • 10:30

      Stenungsunds IF lag 1 (borta) P2012


      11:30
    • 10:30

      Stenungsunds IF lag 2 (borta) P2012


      11:30
    • 12:30

      Träning P/F2017


      13:45
    • 15:00

      IFK Skövde FK (borta) P19


      17:00
    • 16:00

      Träning P2016


      17:15
    • 17:15

      Träning P2014


      18:45
  • 15Mån
    v.16
    • 17:15

      Träning P2015


      18:45
    • 17:45

      Träning P15


      18:45
    • 18:15

      Träning P17


      19:30
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning P2012


      18:15
    • 18:00

      Träning P2013


      19:30
    • 19:00

      Träning P17


      20:00
    • 19:30

      Träning P2010


      20:45
    • 19:30

      Match mot IFK Trollhättan P2011


      21:00
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning P2015


      18:30
    • 18:15

      Träning P17


      19:30
    • 19:00

      Färgelanda IF 14-15 (borta) P15


      21:00
    • 19:15

      Träning P2011


      20:30
    • 19:30

      Träning P2010


      20:45
  • 18Tor
    • 16:30

      Träning P2013


      18:00
    • 17:30

      Träning P2016


      18:30
    • 18:00

      Träning P15


      19:30
    • 18:15

      Träning P17


      19:30
  • 19Fre
    • 16:30

      Träning P2013


      18:00
    • 18:15

      Träning P2012


      19:45
    • 18:15

      Träning P2014


      19:30
  • 20Lör
    • 07:30

      Träningsmatch mot lilla edet P2014


      11:00
    • 10:00

      Träning P2010


      11:30
    • 12:15

      Västra Frölunda IF (borta) P17


      14:15
    • 13:00

      FC Trollhättan (hemma) P19


      15:00
    • 15:30

      Byttorps IF (hemma) P2010


      17:30
  • 21Sön
    • 10:00

      Träning P2012


      11:45
    • 10:00

      Träning P2011


      12:00
    • 10:30

      Träning P/F2018


      11:30
    • 12:00

      Skövde AIK Röd (hemma) P15


      14:00
    • 12:30

      Träning P/F2017


      13:45
    • 13:00

      Gefle IF FF (hemma) A-lag


      15:00
    • 13:00

      IK Oddevold - Gefle IF P19


      15:00
    • 14:00

      Rosseröds IK P2009-10 (hemma) P2010


      16:00
    • 16:00

      Träning P2016


      17:15
    • 17:15

      Träning P2014


      18:45
  • 22Mån
    v.17
    • 17:15

      Träning P2015


      18:45
    • 18:15

      Träning P17


      19:30
    • 19:00

      Träning P15


      20:00
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning P2015


      18:30
    • 18:15

      Träning P17


      19:30
    • 19:15

      Träning P2011


      20:30
    • 19:30

      Träning P2010


      20:45
    • 19:30

      Kungshamn/Stångenäs (hemma) P15


      21:30
  • 25Tor
    • 16:30

      Träning P2013


      18:00
    • 17:30

      Träning P2016


      18:30
    • 18:00

      Träning P15


      19:30
    • 18:15

      Träning P17


      19:30
  • 26Fre
    • 16:30

      Träning P2013


      18:00
    • 18:00

      Trollhättans IF (hemma) P2011


      20:00
    • 18:15

      Träning P2012


      19:45
    • 18:15

      Träning P2014


      19:30
  • 27Lör
    • 06:00

      Giffcupen 2024 P2012


      00:00
    • 10:00

      Träning P2010


      11:30
    • 10:00

      Lysekils AIK P-14 vit 2024 (hemma) P2014


      12:00
    • 14:00

      Götene IF (hemma) P2010


      16:00
    • 16:00

      Herrestads AIF (borta) P19


      18:00
    • 17:00

      Skövde AIK (borta) A-lag


      19:00
  • 28Sön
    • 00:00

      Giffcupen 2024 P2012


      20:00
    • 10:00

      Träning P2011


      12:00
    • 10:30

      Träning P/F2018


      11:30
    • 11:00

      IFK Uddevalla Vit (borta) P2010


      13:00
    • 15:00

      Skoftebyns IF (borta) P15


      17:00
    • 15:15

      IK Zenith Grön (borta) P17


      17:15
    • 16:00

      Träning P2016


      17:15
    • 17:15

      Träning P2014


      18:45
  • 29Mån
    v.18
    • 17:15

      Träning P2015


      18:45
    • 18:15

      Träning P17


      19:30
    • 19:00

      Träning P15


      20:00
  • 30Tis